0
%
ZADOWOLENIA KLIENTÓW
0
+
SPECJALISTÓW W ZESPOLE
0
+
LAT DOŚWIADCZENIA

Zobacz jak to zrobimy

Pokażemy Ci w kilku krokach jak przebiega z nami współpraca

Poznajmy się

Na dole tej strony znajdziesz formularz za pomocą którego możesz się z nami skontaktować. Potrzebujemy kilku informacji na temat Twojej działalności na dobranie odpowiedniej strategii.

Wycena

Nasze wynagrodzenie to niewielki procent odzyskanych należności i odsetek oraz koszty reprezentacji sądowej które pokrywa Twój dłużnik. Pamiętaj, że wynagrodzenie pobierzemy dopiero po wygranej sprawie!

Udzielenie pełnomocnictwa

Kiedy już ustalimy wszystkie szczegóły, jedyne czego będziemy potrzebować aby wkroczyć do akcji to pełnomocnictwa do prowadzenia Twojej sprawy.

Polubowne rozstrzygnięcie

Czasami korespondencja z kancelarii prawnej znacząco przyspiesza decyzję o wykonaniu przelewu. Jeśli jednak to nie pomoże wkraczamy na ścieżkę sądową.

Egzekucja

Współpracujemy ze skutecznymi i ambitnymi komornikami, którzy nie ograniczą się do podstawowych czynności, ale zaczną czynnie działać w Twojej sprawie!
IMG_6819

Cześć, mam na imię Tomasz

jestem radcą prawnym w Grupie PIK. Zajmujemy się pełną obsługą prawną przedsiębiorców. Domyślam się, że jesteś zainteresowany zleceniem nam odzyskania Twoich pieniędzy od nieuczciwego kontrahenta. Poniżej znajdziesz formularz za pomocą którego udzielisz nam niezbędnych informacji na temat Twojej sprawy.

...to co? Działamy?

Działamy!

W odpowiedzi na formularz otrzymasz naszą propozycję na dalsze poprowadzenie sprawy. Pamiętaj, że nasze wynagrodzenie pobieramy po wygraniu sporu i odzyskaniu pieniędzy!