Pomożemy Ci w prowadzeniu Twojej firmy

Pomoc prawna dla firm

Zmienność regulacji i złożoność otoczenia biznesowego stale rosną. Dlatego pomoc prawna online staje się standardem, który umożliwia przedsiębiorcom sięgnięcie po wsparcie bez potrzeby fizycznego spotkania. Współpraca z GRUPĄ PIK oferuje klientom biznesowym dostęp do usług, które są niezbędne do prowadzenia i rozwoju działalności gospodarczej. Obejmują między innymi doradztwo w zakresie sporządzania umów, ochrony znaków towarowych i reprezentowania firmy przed sądem właściwym.

Pomoc prawna dla przedsiębiorców — wsparcie w formie online

Przedsiębiorcy mogą uzyskać odpowiedzi na pytania oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów w formie online, czyli bez konieczności opuszczania siedziby firmy. Konsultacje prawne, dostępne w ramach usług GRUPY PIK, są realizowane z wykorzystaniem narzędzi komunikacyjnych, co wpływa na dostępność do niezbędnych informacji oraz porad.

Pomoc prawna dla przedsiębiorców, oferowana przez GRUPĘ PIK i jej partnerów, to nie tylko reakcja na bieżące problemy, ale również możliwość planowania przyszłych działań. Takie podejście do formy konsultacji umożliwia zminimalizowanie ryzyka i zwiększenie stabilności firmy.

Współpracujący z GRUPĄ PIK radcy rzetelnie i zrozumiale tłumaczą zawiłe definicje. Specjaliści ci są w stanie zapewnić wsparcie w różnych aspektach prowadzenia działalności gospodarczej. To rozwiązanie, które może pozwolić przedsiębiorcom skupić się na rozwijaniu biznesu i jednocześnie świadomość, że sprawy można skonsultować online.

Konsultacje prawne dla firm

Współpraca GRUPY PIK z radcami ma na celu dać przedsiębiorcom dostęp do usług, które są dostosowane do specyfiki konkretnej działalności. Pomoc prawna dla firm w formie online, obejmująca wsparcie w różnych dziedzinach, stanowi ważny element strategii zarządzania ryzykiem i zapewnienia stabilności. W celu umówienia się na konsultacje prosimy skontaktować się naszym zespołem. Jesteśmy do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:00.

Skorzystaj z naszych usług

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić

Obsługa księgowa

Gwarancja profesjonalizmu, terminowości i zgodności z przepisami.

Kadry i płace

Rozliczenia z ZUS - pracodawcy jak i pracowników.

Pomoc prawna

Współpracujemy z radcami prawnymi. Nie musisz już szukać prawnika!

Elektroniczny obieg dokumentów

Szybko, zgodnie z RODO i bez marnowania czasu na dojazdy.

Pomoc w założeniu działalności gospodarczej

Poprowadzimy Cię za rękę podczas zakładania pierwszego biznesu.

Wygodny i przejrzysty panel klienta

Żebyś wszystkie informacje miał zawsze pod ręką.

Masz pytania?

Napisz do nas wiadomość

Adres

Współpraca z nami przebiega w głównej mierze zdalnie, dzięki czemu nie musisz marnować czasu na dojazdy.

Godziny otwarcia

Możesz się z nami skontaktować telefonicznie w wyznaczonych godzinach, mailowo oraz poprzez formularz kontaktowy.
Poniedziałek – Piątek
Sobota – Niedziela