Kilka słów o Grupie PiK

[vc_row css=”.vc_custom_1652209022901{padding-bottom: 20px !important;}”][vc_column][ultimate_heading main_heading=”Kim jesteśmy?”][/ultimate_heading][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Jesteśmy młodym, ambitnym i prężnie działającym zespołem prawników i księgowych, którzy zadbają o sprawy Twojej firmy z najwyższą jakością! Zajmiemy się prowadzeniem księgowości, rejestracją znaków towarowych, reprezentacją przed sądem czy odzyskiwaniem należności. Więcej o naszych usługach dowiesz się wchodząc w zakładki Obsługa księgowa oraz Obsługa prawna.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1652209013482{padding-bottom: 20px !important;}”][vc_column][ultimate_heading main_heading=”Jak działamy?”][/ultimate_heading][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Współpraca z nami przebiega w głównej mierze zdalnie! Jeśli chcesz skorzystać z porady prawnej nie musisz wychodzić wcale z domu i marnować czasu na dojazdy. To samo dotyczy sporządzenia umów, rejestracji znaków towarowych czy księgowości. Chcemy w ten sposób oszczędzić Twój czas, który będziesz mógł wykorzystać na prowadzenie działalności. Dla nas świadczenie usług zdalnie przekłada się na mniejsze koszty, związane na przykład z posiadaniem biura, dzięki czemu możemy zaoferować stawki które będą konkurencyjne w stosunku do innych firm działających w modelu tradycyjnym.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1652209002182{padding-bottom: 20px !important;}”][vc_column][ultimate_heading][/ultimate_heading][ultimate_heading main_heading=”Ile to kosztuje?”][/ultimate_heading][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Nasze usługi zawsze wyceniamy na podstawie czasu poświeconego na ich zrealizowanie. Dlatego możesz być pewny że rozliczymy się za tyle ile faktycznie dałeś nam zleceń a nie tylko z tytułu podpisanej umowy na obsługę.
Usługi księgowe rozliczamy na podstawie dostarczonych do zaksięgowania dokumentów plus minimalna opłata startowa za rozpoczęcie każdego miesiąca. Dzięki temu, jeśli dopiero rozpoczynasz działalność i nie generujesz dużej ilości dokumentów masz pewność, że koszt księgowości Cię nie przytłoczy.
Usługi prawne rozliczamy na podstawie liczby godzin poświeconych przez prawnika na wykonanie usługi. Wyjątkiem jest usługa odzyskiwania należności którą rozliczamy na zasadzie „success fee” – zapłaty dokonujesz jak już odzyskasz pieniądze.

Każdy klient jest inny, dlatego jeśli chcesz uzyskać spersonalizowaną wycenę usług przejdź do zakładki Cennik i wypełnij odpowiedni dla siebie formularz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]